loadingimg

Wczytuję dane...
/
 • pl
 • en
 • de
 • cz
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
SONY XPERIA Z3 COMPACT LTE CZARNE FV23% BEZ SIMLOCKA
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:749,00 PLN
refurbished
Produkt dostępny!
 • SONY
 • Producent: SONY
 • Model: D5803
 • Gwarancja: 12 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Kompaktowa obudowa, która wytrzyma wiele

Xperia Z3 Compact to dowód wysokiej jakości wykonania produktów firmy Sony. Jest to jedyny kompaktowy smartfon, który w atrakcyjnej, cienkiej i lekkiej obudowie skrywa bezkompromisową wydajność. Po obu stronach smartfonu Xperia Z3 Compact umieszczono trwałe panele z hartowanego szkła, a obudowę otoczono zaokrągloną ramką. Dzięki temu całe urządzenie idealnie leży w dłoni.* Tryb Intelligent Active Mode jest obsługiwany tylko w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę.

 
 
Ostre zdjęcia, mniej szumów

Duży przetwornik 1/2,3 cala Exmor RS™ do urządzeń przenośnych zapewnia płynne i wyraźne rejestrowanie obrazu z wiernym odwzorowaniem szczegółów. Dzięki przetwornikowi Exmor RS™ do urządzeń przenośnych i najwyższej ze wszystkich smartfonów czułości ISO 12 800 możesz uzyskać rewelacyjne ujęcia nawet przy wyjątkowo słabym świetle.


* Tryb Intelligent Active Mode jest obsługiwany tylko w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę.

Nasz najlepszy aparat dla Ciebie

Niektóre z najlepszych chwil przydarzają się przy najsłabszym oświetleniu. Firma Sony zastosowała swoje wieloletnie doświadczenie w smartfonie Xperia Z3 Compact, aby zapewnić niezrównane możliwości fotografowania przy słabym świetle. Dzięki technologiom Cyber-shot i Handycam możesz nagrywać oszałamiające filmy w ruchu i robić ostre zdjęcia pod wodą. Chcesz przejść na następny poziom fotografii? Twórz śmiało w wyjątkowych aplikacjach aparatu. To nasz najlepszy aparat w smartfonie, ponieważ Twoje wspomnienia zasługują na więcej.
Jedyny smartfon obsługujący funkcję PS4™ Remote Play

Dostępna jedynie na smartfonach i tabletach Xperia funkcja PS4™ Remote Play umożliwia dostęp do posiadanych gier na konsolę PS4 z dowolnego miejsca w domu.* * Funkcja dostępna w urządzeniach Xperia Z3, Xperia Z3 Compact i Xperia Z3 Tablet Compact od listopada 2014 r. Wymagania: system PS4, kontroler DUALSHOCK®4, dostęp do platformy Sony Entertainment Network oraz szybkie połączenie internetowe. Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji.

 
PS4 Remote Play — oderwij się od kanapy

Nie pozwól, by konsola narzucała miejsce gry. Z funkcją PS4 Remote Play możesz płynnie przełączać grę z konsoli PS4 na smartfon lub tablet i przenosić rozgrywkę do innego pokoju. Wystarczy połączyć urządzenie Xperia przez domową sieć Wi-Fi i grać zdalnie za pomocą kontrolera DUALSHOCK®4. Kontynuuj wcześniejszą rozgrywkę lub rozpocznij nowe zmagania z dala od konsoli.
Poznaj naszą przełomową baterię pozwalającą na pracę przez 2 dni*

Do smartfonu o niewielkich rozmiarach i wysokiej wydajności dodaliśmy niezwykle pojemną baterię zapewniającą bardzo długi czas użytkowania. W wyniku tego połączenia powstało urządzenie z systemem Android o 2-dniowej* żywotności baterii. Dzięki temu możesz używać telefonu przez cały dzień i nie martwić się, czy starczy baterii na drogę do domu — a potem używać go jeszcze następnego dnia.
 


* Na podstawie wielu testów wydajności baterii przeprowadzonych przez firmę Sony Mobile Communications AB między lipcem a wrześniem 2014 roku w laboratorium podczas symulacji warunków aktywnego korzystania z telefonu przez typowego użytkownika smartfonu.

Rozszerzony tryb gotowości

Chcesz, żeby telefon w trybie gotowości działał cztery razy dłużej? Włącz rozszerzony tryb gotowości. Kiedy nie korzystasz z wyświetlacza, aplikacje i funkcje są automatycznie wyłączane. Jednocześnie nadal możesz odbierać telefony i wiadomości oraz alarmy i powiadomienia z wybranych aplikacji. Po naciśnięciu przycisku zasilania wszystkie funkcje zostaną ponownie uruchomione.

Rozszerzony tryb użytkowania

Masz jeszcze dużo do zrobienia, a bateria jest już na wyczerpaniu? Włącz rozszerzony tryb użytkowania i ciesz się dodatkowymi 14% czasu użytkowania. W rozszerzonym trybie użytkowania parametry pracy telefonu są tak ustawiane, aby minimalizować zużycie baterii również poza trybem gotowości.

Tryb Ultra STAMINA — wyciśnij energię do ostatniej kropli

Życie jest nieprzewidywalne i może się zdarzyć, że będziesz bardzo daleko od ładowarki, gdy telefon będzie już prawie rozładowany. W takich wyjątkowych sytuacjach pomoże tryb Ultra STAMINA, w którym działanie telefonu jest ograniczane do podstawowych funkcji (rozmów i SMS-ów), aby optymalnie wykorzystać energię pozostałą w baterii. To taka rezerwa w baku Twojego smartfonu — rezerwa, na której możesz jeździć przez cały tydzień.
Niezwykła szybkość i moc

Nasze nowe urządzenie z Androidem wyposażyliśmy w najnowszy i najmocniejszy procesor czterordzeniowy Qualcomm® Snapdragon™ 801, dzięki któremu przeglądanie sieci jest błyskawiczne, interfejs użytkownika działa wyjątkowo płynnie, a wielozadaniowość jest naprawdę imponująca. Procesor Krait 400 wyróżnia się imponującą szybkością taktowania 2,5 GHz. Jest to przy tym procesor asynchroniczny z niezależnym zasilaniem rdzeni, dzięki czemu moc jest zawsze dostępna, gdy jej potrzebujesz, ale bez marnowania energii podczas bezczynności.
Ultraszybka technologia LTE/4G

Urządzenie jest wyposażone w jedyny na rynku modem LTE/4G trzeciej generacji. Umożliwia on niezwykle szybkie łączenie się z Internetem z dwukrotnie większą prędkością przesyłania i pobierania, dzięki czemu przesyłanie plików i korzystanie z multimedialnych transmisji strumieniowych przebiega wyjątkowo płynnie.

Najjaśniejszy jak dotąd wyświetlacz

Xperia Z3 Compact wysoko podnosi poprzeczkę pod względem jasności, zapewniając obraz znacznie jaśniejszy od dotychczasowych rozwiązań. W połączeniu z opracowaną przez firmę Sony technologią intuicyjnego zwiększania kontrastu oznacza to wyraźny obraz nawet w ostrym słońcu.
Wyświetlacz TRILUMINOS dla urządzeń przenośnych i wyświetlacz LED Live Colour

Dostępna wyłącznie w urządzeniach firmy Sony technologia TRILUMINOS™ Display zapewnia szerszą paletę bogatych, naturalnych kolorów. Doświadczenia zdobyte przy tworzeniu telewizorów BRAVIA® pozwoliły nam opracować wyświetlacz zapewniający bardziej naturalny i żywy obraz o zwiększonej głębi — trudne do odwzorowania czerwienie, lazur wody i szmaragdowa zieleń wyglądają teraz wyjątkowo pięknie.

Technologia TRILUMINOS™ wykorzystuje diody LED emitujące czystsze kolory czerwone i zielone, co daje jaśniejsze i bardziej jednorodne światło umożliwiające realistyczne odtworzenie rzeczywistych barw. Od krajobrazów z bujną roślinnością do naturalnej karnacji skóry — Sony zapewnia znacznie bogatszy zakres kolorów. Dzięki temu każdy szczegół obrazu zachwyci autentycznością koloru i zapierającą dech w piersiach jakością.

Usłysz więcej z każdego bitu i każdego dźwięku

Technologia DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine) umożliwia zwiększanie jakości utworów zapisanych w niskiej rozdzielczoci do poziomu zbliżonego do utworów o wysokiej rozdzielczości. Dane silnie skompresowanych plików MP3 i AAC są przywracane i poprawiane, dając w wyniku mocny dźwięk o pełnym zakresie częstotliwości.

Teraz muzyka brzmi tak, jak powinna

Technologia High-Res Audio zmniejsza zniekształcenia i szumy w szerszym zakresie częstotliwości, bardzo wiernie odwzorowując wysokie tony. Dzięki temu każdego utworu słuchasz w jakości zbliżonej do tego, co pierwotnie nagrano w studiu.
Dotknij i odtwarzaj

Dzięki łączności One-touch możesz odtwarzać muzykę ze smartfonu Xperia Z3 Compact przez dowolny głośnik lub zestaw słuchawkowy obsługujący technologię NFC. Odtwarzaj muzykę ze swojego urządzenia z systemem Android przez obsługujący komunikację NFC bezprzewodowy głośnik firmy Sony lub bezprzewodowe słuchawki firmy Sony.

Połączenie za pomocą funkcji One-touch

Dotknij, aby połączyć urządzenie Xperia z systemem Android z akcesorium SmartWear obsługującym technologię NFC. Odbieraj powiadomienia, steruj muzyką i wykonuj inne czynności bezpośrednio za pomocą akcesorium SmartWear, rejestrując przy tym swoją aktywność przez cały dzień.

Wyświetlenie kopii lustrzanej za jednym dotknięciem

Oglądaj zdjęcia z urządzenia z systemem Android na ekranie telewizora. Aby włączyć funkcję Kopia lustrzana ekranu, wystarczy dotknąć urządzeniem z systemem Android pilota od telewizora BRAVIA®.

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu

 • Dane telefonu Sony Xperia Z3 CompactW ZESTAWIE:
 • SONY XPERIA Z3 COMPACT W KOLORZE CZARNYM REFURBISHED
 • ŁADOWARKA
 • KABEL USB
 • ZESTAW SŁUCHAWKOWY STEREO
 • KARTONIK
 • TELEFONY BEZ SIMLOCKA
 • TELEFONY Z POLSKIM MENU
 • DOWÓD ZAKUPU