loadingimg

Wczytuję dane...
/
  • pl
  • en
  • de
  • cz
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
KONTAKT

KONTAKT E-MAIL 24H/DOBE

email     sklep@zomax.eu

TELEFON +48 503 844 522

ZAUFANE OPINIE

Waluty
Wyświetl ceny w sklepie w wybranej walucie:
Zwroty

ZWROTY

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres magazynu głównego.Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:


ZOMAX ALEKSANDRA ASZYK

MORELOWA 1

84-240 REDA

DO ZWRACANEGO PRODUKTU PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Pobierz formularz zwrotu towaru TU

Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko wtedy gdy będzie odesłany z kompletną jego zawartością (również gratisy, upominki itp.) , a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.Do zwracanego towaru proszę dołączyć wypełniony formularz zwrotu i ORYGINALNY dowód zakupu towaru.

Rezygnacji można dokonać z całości zamówienia lub z jego części.Sklep internetowy zomax zwraca Klientowi należność za odesłany towar najszybciej jak to możliwe (z reguły w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia odebrania przesyłki).Należność za zwrócone towary wpłacamy na rachunek bankowy , który został podany przez klienta w formularzu zwrotu , lub na kartę płatniczą jeżeli została użyta do opłacenia zamówienia.

Uwaga!!!

Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.

Nie przyjmujemy zwrotów przy zakupie na firmę.